İstanbul bölgesinde 29 yıllık ticaret tecrübesi bulunan Oyak Petrol Ürünleri (benzin, motorin, kalorifer yakıtı, kalyak, fuel-oil) ve madeni yağın toptan perakende ticaretini yapmakta olup; ayrıca bu ürünlerin eğitimli ve deneyimli satış kadrosuyla doğrudan pazarlanması hizmetini vermektedir. Çevreye duyarlı olan Oyak Petrol Ürünleri, güvenlik önlemleri alınmış ürünlerin kontrollerini büyük bir hassasiyetle yapmaktadır. Faaliyetlerini etik şirket prensipleriyle gerçekleştirirken, bugün sağlayacağı başarının şirket geleceğinin teminatı olduğuna inanmakta ve sektördeki gücünü arttırmak için yeniliklerin yakından takipçisi olup; öz kaynaklarını sürekli olarak yenilemektedir.

Oyak Petrol Ürünleri bu yaklaşımı, geleceğe dönük verdiği kaliteli hizmet ve yapmış olduğu titiz üretim faaliyetleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmasına olanak sağlamıştır. Böylelikle çağının gerisinde kalmayarak, sektöründe büyük bir marka olup, günümüze kadar varlığını sürdürmüştür.

Oyak Petrol Ürünleri, bugüne kadar elde ettiği başarılardan cesaret alarak; sağlam altyapısı, ileri görüşlülüğü ve özveri ile çalışan profesyonel kadrosu ile varlığını geleceğe taşımayı planlamaktadır.